logo

Tallinna ja Harjumaa kurtide ühing

Uudised

23.12.2020

INFO piirangutest! ...

Koroonaviiruse ohjeldamiseks kehtestab valitsus alates 28.12 ulatuslikud piirangud Harjumaal.  

Arstiabi kättesaadavuse tagamiseks ning meditsiinisüsteemi ülekoormuse eest kaitsmiseks kehtestab valitsus uued ulatuslikud piirangud Harjumaale ning pikendab juba kehtivaid abinõusid Ida-Virumaal. Piirangutest enim mõjutatud Harjumaa ja Ida-Virumaa valdkondi ja ettevõtteid toetab riik 23 miljoni euroga.

28. detsembrist - 17. jaanuarini kehtivad piirangud Harjumaal ja Ida-Virumaal:
  • Külastajate jaoks peavad uksed sulgema kõik spordiobjektid, sh spordiklubid, saunad, spaad, basseinid, veekeskused ja ujulad. Piiranguid ei kohaldata professionaalsetele sportlastele. Piirang ei kehti erivajadustega inimestele.
  • Klientidele peavad olema suletud kõik toitlustusettevõtete müügi- ja teenindussaalid. Toidu kaasamüük ning sellega seotud kullerteenus jääb lubatuks.
  • Meelelahutusteenuste osutamine on keelatud igal pool, nii kasiinodes, bowlingu ja piljardisaalides, täiskasvanute klubides kui ka majutusasutuste ruumides. Majutusettevõtted tohivad jätkuvalt pakkuda majutusteenust.
  • Keelatud on avalikud koosolekud ja üritused, sh konverentsid, teatrietendused, kontserdid ja kinoseansid siseruumides. Külastajate jaoks peavad olema suletud muuseumid ja näitusasutused. Õues tohib avalikest üritustest ja koosolekutest osa võtta kuni 10 inimest.
  • Sisetingimustes on keelatud noorsootöö, huvitegevus ja –haridus, täienduskoolitus ja –õpe, samuti sportimine ja treenimine. Õues on kõik need tegevused lubatud kuni kümneliikmelisele rühmale ja treenerile.
  • Lasteaiad ja lastehoiud jäävad avatuks, kuid järgida tuleb terviseameti ja kohaliku omavalituse poolt antavaid suuniseid viiruse leviku tõkestamiseks.
  • Kogu Eestis jäävad avalikud jumalateenistused ja teised usulised talitused lubatuks, kuid järgida tuleb 50-protsendilise täitumuse nõuet. See piirang hakkab kehtima jõululaupäeval, 24. detsembril.
Tagasi
31.10.2022
Lastejõulupidu on tulemas.
12.10.2022
THKÜ 100 aastat toimub ...
07.10.2022
Eesti viipekeele tõlkega ringkäik Oliver Ressleri näitusel "Tõkestades mandrijääd"
07.06.2022
Tulemas mõnus etendus, mis?
06.05.2022
Eesti kurtide kogukonna ja pensionäride kokkutulek Kopra talus 11. juunil 2022
Kalenderplaan 2022
Vaata kõiki sündmusi arrow

Viimati lisatud video