logo

Tallinna ja Harjumaa kurtide ühing

Uudised

19.03.2009

18.märtsil toimunud THKÜ aastakoosolekust

 

 

 

 

  18.märtsil toimusid Kurtide klubis

  THKÜ aastakoosolek ja

   juhatuse valimised

 Vaadati (kuulati) eelmise aasta tegevus- ja majandusaruannet. Juhatuse töö kestis kolm aastat, kuid see aeg möödus ruttu. Juhatuse liikmed töötasid oma vabast ajast usinasti ja pühendasid oma südamed THKÜ hoidmisele. Juhatus tahtis öelda noortele ja vanadele liikmetele palju tänu. Liikmete arv ja huvi ühingu vastu suurenevad pidevalt. Koosolekul olid liikmete sõnavõtud. Enamikul liikmetest on mure, et kurdid, kes pole ühingu liikmed ei soovigi astuda ühingusse ning astuvad uhkelt klubist läbi. Arutati liikmemaksude küsimust. Üks 74–aastane kurt mees viiples liikmetele, et tema maksab hoolimata liikmemaksu vabastamisest ikka ning armastab väga südamest kurte. 16-aastane noormees maksis uhkusega liikmemaksu ja tal oli hea meel toetada oma ühingut. See on vabatahtlik maks. Võtku kõik nendest eeskuju!

Valimisteks  on pakutud juhatuse ja revisjonikomisjoni liikmete kandidaadid. Ühing vajab uut seitsmeliikmelist juhatust ja kolmeliikmelist revisjonikomisjoni. Kandidaate oli kaheksa juhatusse ja revisjoni kolm. Toimus salajane hääletamine.

Uus juhatus: vanad kalad Tiiu Hermat, Riina Kuusk, Mai Kazalov, Ene Erm, Maret Õun ja värsked Janne Oja ja Raivo Kurg. Revisjonikomisjoni kuuluvad Peeter Põdder, Argo Purv ja Kairit Olenko.

Soovin uutele juhatuse ja revisjonikomisjoni liikmetele jõudu, edu ja rõõmu ühingu töös. Ühing ootab sel aastal teie rõõmu, aktiivsust ja positiivseid elamusi, kuigi on alanud masendav majanduskriis.

  

Tagasi
26.03.2024
Koolitus toimub 17.04.2024 kell 18.00
22.03.2024
THKÜ liikmed, ootame Teid aastakoosolekule
20.02.2024
Viipekeele- ja naistepäeva üritus toimub ...
07.02.2024
Infotund "⛔️“EI vägivallale”⛔️" toimub
07.01.2024
Liikmemaks 2024
Kalenderplaan 2024
Vaata kõiki sündmusi arrow

Viimati lisatud video